Úvodní stránka > Zakázková výroba

Zakázková výroba

Výroba nábytku a doplňků na zakázku je hlavním předmětem naší činnosti již více jak 5 let. Víme, že každý zákazník má své originální nároky a přání ohledně stylu, druhu dřeva, velikosti a funkčnosti a vůbec výrobku jako takového. Snažíme se do zákazníka vcítit, abychom byli schopni navrhnout a vyrobit jedinečný kousek, ze kterého se bude dlouho těšit.

Jak tedy zakázková výroba funguje?

Ideální je osobní setkání, ale samozřejmě není nutností. Značná část komunkace probíhá přes email, nebo po telefonu.

První zadání může tedy být velmi obecné, většinou máte alespoň nějakou představu o daném kousku. Vy, nebo někdo jiný měl zajímavý  nápad, ale rádi byste ho přizpůsobili svým potřebám. Nebojte se být nároční, jsme tu pro Vás.

Děláme originální i klasický nábytek, a běžné i nevšední doplňky pro každodenní použití, včetně dárků, dřevěných her a hraček.

Vyrobit jde všelicos. Nábytek najdete ve fotogalerii, stejně jako doplňky, dřevo do kuchyňe a dřevo na ven.

Na základě vaší poptávky zpracujeme první návrhy a orientační cenu. Ta je potom k úpravě v závislosti na použitém dřevě, nebo složitosti provedení daného kousku, použitých spojů, nebo povrchové úpravě. Finální plán se vyladí a  domluví se termín zhotovení. Ten může být od "potřebuju to hned!" do "vůbec na to nespěchám ...". U větších zakázek (cca nad 7 tisíc korun) se uplatňuje záloha cca 40% ceny.

Jakmile nadejde čas, váš projekt se objeví v sekci "ve výrobě"